Historia Firmy Znajduje się
Poniżej Strony

24/7 Tel.: 81 746-68-04

Zapraszamy Państwa do Zapoznania się z Historią Naszej Firmy

Mirosław Woźny

Wpis Archiwalny

Nazywam się Mirosław Woźny Urodziłem się 9 lipca 1960 roku. Wraz z małżonką-Martą jesteśmy właścicielami firmy "Amimus" i chciałbym opowiedzieć kilka słów o naszym zakładzie pogrzebowym. Nasza firma wyróżnia się spośród konkurencji w Lublinie tym, że jest firmą pokoleniową. Obecnie naszym zakładem zajmuje się już drugie pokolenie rodziny. Zajmujemy się organizacją uroczystości pogrzebowych już od 1985 r. Jesteśmy najstarszą prywatną firmą pogrzebową w Lublinie. Naszą domeną jest organizacja uroczystości pogrzebowych pełnych klasy, szacunku i godności. W prowadzenie usług pogrzebowych angażują się wszyscy członkowie rodziny. Poza tym, jesteśmy obecni w każdym momencie planowania i organizacji pogrzebu, dzięki czemu posiadają Państwo gwarancje najwyższej jakości, a wszystko dopracowane jest do najmniejszego szczegółu.

Kluczem do sukcesu naszej firmy jest pełen profesjonalizm, wiedza oraz stosunek do pracy. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam wypracować sobie wizerunek firmy godnej zaufania. Znajdą Państwo u nas oparcie i pomoc w rozwiązywaniu wszelkich problemów związanych z pogrzebem. Dostosowujemy się do możliwości finansowych każdego klienta. Jesteśmy producentem trumien pogrzebowych, dlatego oferujemy ich niskie ceny. Gwarantujemy fachową i profesjonalną obsługę. Pomagamy we wszystkich elementach procedury formalno-prawnej, łącznie z odbiorem zasiłku pogrzebowego. Jesteśmy w stanie spełnić wszelkie, również nietypowe prośby związane z naszą branżą.

Dnia 29 czerwca 2015 roku zmarł Ś.P. Mirosław Woźny [*] Był założycielem rodzinnej firmy pogrzebowej Animus.
Powyżej znajduje się wpis archiwalny modernizowany przez właściciela 2 miesiące przed jego śmiercią.

?

Witam Państwa!

Nazywam się Marta Woźna. Urodziłam się 9 lutego 1964 roku. Swoje dzieciństwo spędziłam w domu rodzinnym k/Kraśnika. Następnie, uczęszczałam do szkoły krawieckiej we Wrocławiu. W 1984 roku zakochałam się i 14 stycznia poślubiłam swojego przyszłego męża- Mirosława Woźnego. Rok później, urodziła się nam córka Monika, a w lipcu 1985 roku założyliśmy pierwszy prywatny zakład pogrzebowy w Lublinie, który świadczył usługi pogrzebowe. Początki naszej firmy nie były łatwe. Do wszystkiego, z mężem doszliśmy swoją ciężką pracą. Zaczęliśmy od produkcji trumien. Do dziś pamiętam nieprzespane noce, które spędzaliśmy na kolanach przy wybijaniu trumien. Moje umiejętności krawieckie przydały się przy wykrajaniu, prasowaniu i przybijaniu zakładek do trumien. W tamtych czasach byliśmy jednym z lepszych producentów trumien w Polsce. Nasze pierwsze otwierane trumny, robione w stylu amerykańskim sprzedawane były w Warszawie. Z czasem poziom usług w naszej firmie stale się podnosił i dumnie mogę stwierdzić, że inne konkurencyjne firmy mogą z nas brać przykład. Na dzień dzisiejszy możemy pochwalić się własnymi domami pogrzebowymi w Krasienin-Kolonia k/Lublina, przy Aleji Spółdzielczości Pracy 3 w Lublinie, a także całodobowym biurem pogrzebowym przy ulicy Zbożowej 67 w Lublinie.

Mamy w swojej ofercie jako jedyna firma w Lublinie dwie w stanie idealnym limuzyny marki Cadillac w tym jeden w kolorze białym.
Zapraszam do zapoznania się z galerią na stronie oraz ofertą naszej rodzinnej firmy.

Krzysztof Woźny

Witam Państwa!

Nazywam się Krzysztof Woźny jestem synem Ś.P. Mirosława Wożnego założyciela firmy pogrzebowej "Animus". Chciałbym Państwu opowiedzieć krótką historię mojego życia. Urodziłem się 29 maja 1986 roku. Nasza firma jest o jeden rok starsza ode mnie. Od małego byłem obserwatorem działań tej firmy. Można powiedzieć, że "wychowywałem" się w zakładzie pogrzebowym. Z tematem śmierci miałem doczynienia odkąd pamietam. Po ukończeniu szkoły podstawowej nr 14 oraz gimnazjum nr 9 w Lublinie postanowiłem pójść w ślady mojego Dziadka i Taty, czyli ukończyć szkołe stolarską. Jestem dumny z tego, iż kontynuowałem tradycję i ukończyłem Technikum Budowlane w Lublinie w zawodzie Technik Technologii Drewna. Ukończyłem studium grafiki komputerowej oraz rozpocząłem studia w tym kierunku w Warszawie. Interesuję się grafiką komputerową, głównie projektowaniem stron internetowych oraz grafiką 3D. Strona internetowa, którą Państwo teraz oglądacie wykonana jest własnie przeze mnie. Zajmuję się także projektowaniem nagrobków od 2006 roku. Moją pracę łączę więc z moją pasją. Współpracuje ze swoim szwagrem Markiem Brusem, który prowadzi firme kamieniarską Polkam. Poświęcam bardzo dużo czasu temu, aby nasza firma świadczyła najbardziej profesjonalne usługi pogrzebowe w Lublinie.

W swoim życiu wielokrotnie traciłem bliskie mi osoby ze swojego otoczenia, zarówno członków rodziny jak i bliskich memu sercu przyjaciół. Dzięki temu, mam bardzo indywidualne podejście do każdego klienta i staram się okazać mu jak najwięcej współczucia i wsparcia. Wiem, jak ważne jest godne pożegnanie osoby bliskiej. Jeśli chodzi o organizację pogrzebu staram się dbać o najdrobniejsze szczegóły. Wprowadzam także wiele innowacji podczas uroczystości pogrzebowej.

Nie mógłbym nie wspomnieć tutaj o mojej siostrze Monice Woźnej-Michoń, która jest pierwszą i jedyną kobietą w Lublinie zajmującą się tanatokosmetyką, czyli kosmetyką pośmiertną. Zajmuje się ona także florystyką funeralną, a jej kompozycje kwiatowe można znaleźć na podstronie o tej nazwie. Moja żona Katarzyna Woźna zajmuje się profesjonalną organizacją ceremonii pogrzebowych - to z Nią przeważnie Państwo rozmawiacie w biurze.

Cała nasza rodzina stara się być z Państwem osobiście do końca tej ostatniej drogi.

Poznaj Opinie Naszych Klientów

Marek Boryga

Marek Boryga

Klient Firmy Animus

"Polecam firmę Animus profesjonalna obsługa. Produkty na najwyższym poziomie. Moim zdaniem najlepszy zakład pogrzebowy w Lublinie..."

Sandra Todorowska

Sandra Todorowska

Klient Firmy Animus

"Zaklad Pogrzebowy Animus organizował pogrzeb mojej siostry. Był to pogrzeb wyjątkowy, który cechował pełen profesjonalizm, estetyka..."

Krystyna Gajowiak

Krystyna Gajowiak

Klient Firmy Animus

"Korzystałam z usług tej firmy. Jestem bardzo zadowolona, wszystko odbyło się na bardzo wysokim poziomie. Bardzo profesjonalna obsługa. Polecam..."

Elżbieta Surma

Elżbieta Surma

Klient Firmy Animus

"Jeden z nielicznych zakładów pogrzebowych godnych polecenia. Wszystko odbyło się tak jak uzgodnione było w biurze pogrzebowym Animus..."

Proszę Czekać Zakład Pogrzebowy Animus