eKlepsydry
Sprawdź Jak to Działa

24/7 ☎ (81) 744 88 55

Animus® - Ostatnie Pożegnanie Pełne Szacunku i Godności

Oferta / Elektroniczne eKlepsydry Animus®

Funebre Avatar

eKlepsydra

Przy organizacji pogrzebu w naszej firmie jest to usługa bezpłatna i stała się standardem. Dziś każdy ma przy sobie telefon komórkowy i zerka na niego kilkanaście razy dziennie. Wysyłając wiadomość tekstową SMS możesz mieć pewność, że powiadomisz dokładnie te osoby, na których Ci zależy. To pewniejszy i szybszy sposób dotarcia z informacją niż zamieszczanie nekrologów prasowych i internetowych oraz tradycyjnych klepsydr papierowych. Wiadomość z systemu eKlepsydra wysyłana jest przez osobę organizującą ceremonię pogrzebową do krewnych i przyjaciół, a oni mogą ją dalej udostępniać kolejnym zainteresowanym odbiorcom. Elektroniczne powiadomienie może zawierać pamiątkową fotografię osoby zmarłej, bądź piktogram (np.wstążkę żałobną),informacje o dacie urodzin i śmierci, kilka słów opisujących osobę zmarłą, a także precyzyjne informacje organizacyjne dotyczące ceremonii pożegnania, pogrzebu i konsolacji uzupełnione o interaktywne Mapy Google pomagające gościom w zaplanowaniu podróży.

Wiadomości SMS mają bardzo osobisty charakter i nigdy nie są ignorowane. O wysłaniu informacji z komunikatem o śmierci decydują najbliżsi osoby zmarłej. Mają realny wpływ na to jakie informacje i komu zostaną udostępnione. Do czasu zrealizowania uroczystości, eKlepsydra jest dostępna pod linkiem przesłanym w wiadomości SMS oraz e-mail. Tym samym, osoby odpowiedzialne za organizację pogrzebu nie muszą stale odpowiadać na te same pytania o datę, godzinę i miejsce pogrzebu.

eKlepsydra – to również praktyczne narzędzie do zamówienia kwiatów na pogrzeb. Na spersonalizowanej stronie internetowej, stanowiącej elektroniczny nekrolog, znajduje się również opcja „ZAMÓW KWIATY”. Po kliknięciu w odnośnik Rodzina osoby zmarłej może przejrzeć galerię zdjęć wieńców, wiązanek i kompozycji kwiatowych oferowanych przez nasz zakład pogrzebowy. Krewni i przyjaciele w domowym zaciszu mogą spokojnie wybrać kwiaty, które w dniu ceremonii zostaną dostarczone w odpowiednie miejsce, we właściwym czasie. Zamówienie może być złożone nie później niż 24 godziny przed ceremonią, tak abyśmy mieli czas na wykonanie wieńców lub wiązanek i zorganizowanie transportu do kościoła lub kaplicy. Wszelkich płatności dokonuje się elektronicznie z wykorzystaniem powszechnych płatności online.

eKlepsydry Nowy Wymiar Powiadomień o Pogrzebie

eKlepsydra Lublin
  • Precyzyjne Dotarcie
  • Prostota i intuicyjność
  • Transmisje Online
  • Tradycyjna Klepsydra to już Przeszłość
  • Całodobowo 7 dni / 24 godziny, tel:. (81) 744 88 55
  • Kompleksowa Informacja
  • Spersonalizowana Strona
  • Optymalizacja Komunikacji
  • Możliwość Zamówienia Kwiatów na Pogrzeb
  • Zakład Pogrzebowy Animus® od 1985 roku

Partnerzy Zakładu Pogrzebowego Animus®

Proszę Czekać Zakład Pogrzebowy Animus