Zakład Pogrzebowy Lublin - Animus

Krzysztof Woźny

Witam Państwa!
Nazywam się Krzysztof Woźny i chciałbym przedstawić ofertę nagrobków prezentowanych przez naszą firmę. Przede wszystkim chciałbym Państwu nadmienić, iż od 2006 roku zajmuję się profesjonalnym projektowaniem nagrobków w technologii 3D i jest to moja pasja. Specjalizuje się w tworzeniu projektów przestrzennych. Największą zapłatą jest dla mnie Państwa zadowolenie z mojej pracy.
Naszym największym atutem jest realizowanie zamówień nagrobków na terenie całego kraju. Zdarzały się nam również zamówienia poza granicami Polski. W naszej rodzinie jest także kamieniarz, który wspólnie ze mną tworzy wyjątkowe i nietuzinkowe realizacje nagrobków. Nagrobki te wykonywane są m.in. z granitów lub piaskowca.
Pytania dotyczące nagrobków proszę kierować bezpośrednio do mnie, od poniedziałku do soboty pod numerem telefonu 604-993-611 w godzinach od 9:00-17:00. Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą nagrobków znajdującą się w katalogu.

Powyżej znajduje się przycisk "ZOBACZ KATALOG NAGROBKÓW >>", gdzie będą mogli zapoznać się Państwo z naszymi projektami oraz realizacjami. Mam nadzieję, że będą Państwo zadowoleni ze wspólnej współpracy. Zapraszam Państwa do kontaktu.

UWAGA !!! WAŻNA INFORMACJA !!!
NIE ZAJMUJEMY SIĘ STAWIANIEM NAGROBKÓW W KAMIENIU CHIŃSKIM.
POTRAFI CHŁONĄĆ WODĘ I PĘKAĆ.
TEGO RODZAJU KAMIENIE NIE ZAWSZE NADAJĄ SIĘ NA POLSKIE WARUNKI ATMOSFERYCZNE.

PROSIMY DOBRZE SIĘ ZASTANOWIĆ PRZED WYBOREM FIRMY, KTÓRA ZAJMIE SIĘ REALIZACJĄ WYKONANIA NAGROBKA.

Zapraszamy również na nasze profile społecznościowe:
Zakład Pogrzebowy Animus Lublin - pinterest
Zakład Pogrzebowy Animus Lublin - you tube
Zakład Pogrzebowy Animus Lublin - google plus